MAMY

  ZE SOBĄ

  WIELE

WSPÓLNEGO

Mam na imię Natalia, jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci: Zuzi, Niny i Victora. To oni zawsze byli moją inspiracją i motywacją w życiu. To dzięki nim możemy spotkać się w tym miejscu.

Od urodzenia mieszkam w Lublinie i działam głównie w województwie lubelskim. Posiadam swoje studio w centrum miasta, co jest dużym atutem i wygodą w pracy fotografa, ale podejmuję zlecenia również poza moim miejscem pracy.

Uwielbiam kreatywną współpracę z moimi klientami. Wychodzę z założenia, że można osiągnąć o wiele więcej, inspirując się drugą osobą, niż bazując na własnych ideach. Nawet w sytuacji, gdy model jest niechętnie nastawiony do współpracy, może nas bardzo zainspirować.

Bardzo rzadko mam przygotowany skrupulatny plan na sesję przed spotkaniem. Dlaczego? Nie muszę zbyt mocno skupiać się na jego realizacji, dzięki czemu sesja rozwija się swobodnie i spontanicznie. Często bywało tak, że efekt „niezaplanowanej sesji w szczegółach” dawał o wiele lepsze rezultaty niż pomysły z którymi przychodzili na sesję moi klienci i moje szczegółowo opracowane plany kadrów, które chciałam wykonać.

Moim głównym celem jest tworzenie obrazów, które będą satysfakcjonujące dla mnie i moich klientów. Często jednak czuję się jednocześnie fotografem i krytykiem. W roli krytyka, bacznie przyglądam się kadrom, które powstają na sesji, zastanawiam się jak umieścić modela w dostępnej przestrzeni, eksperymentuję z kadrowaniem, kompozycją i oświetleniem. 

Przeznaczam corocznie fundusze na szkolenia i kursy fotograficzne, by mój poziom z każdym rokiem stawał się wyższy, a moje umiejętności dodawały mi pewności siebie. W fotografii ciągle poszukuję spełnienia na poziomie emocjonalnym, jak i twórczym.

“Wspaniała Pani fotograf, Pełen profesjonalizm, Cudowne zdjęcia, Praca z nią to ogromna przyjemność, Czas sesji tak szybko minął, a wybór najlepszego ujęcia graniczy z cudem, ponieważ każde jest wyjątkowe, piękne. Dziekuję Natalia za spotkanie i na pewno to nie jest moja ostatnia sesja u Ciebie.”

– Milena Adamczyk –

“Sesja zdjęciowa z Natalią to jak podróż do wnętrza siebie. W moim przypadku było to odkrywanie pokładów kobiecości i radości z tego co mam i jaka jestem. Wspaniała atmosfera, bez barier, naturalna i z ogromną dozą radości i uśmiechu. Natalio dziękuję, na pewno jeszcze do ciebie wrócę nie raz..”

– Monika Podkowińska –

Wyróżnienia