FOTOGRAFIA

  RODZINNA

Sesje rodzinne zajmują specjalne miejsce w moim sercu, ponieważ jestem mamą trójki dzieci, a nasze rodzinne albumy wypełniam wspomnieniami po brzegi! Wiem ile jest radości podczas wspólnego przeglądania ich w zaciszu domowym.

Dlaczego ja?

Przede wszystkim – moje prace nasycone są kolorami i emocjami. Nie używam gotowych presetów, do każdej sesji podchodzę indywidualnie.

Po drugie -Wasze kadry będą naturalne, zawsze staram się uchwycić momenty, kiedy jesteście sobą, bez pozowania i sztucznych uśmiechów. Nasze spacery fotograficzne – jeśli zdecydujecie się na plener- będą odskocznią od obowiązków, a dzieciaki będą mogły przy okazji wyszaleć się na łonie natury.

Po trzecie- gwarantuję Wam luźną atmosferę i pracę bez pośpiechu, wszystko dla Waszego komfortu, pozwoli to nam uzyskać jak najlepsze rezultaty!

Dlaczego namawiam Was na rodzinne sesje w plenerze, a nie w studio?

Ponieważ natura jest niesamowitym tłem do sesji zdjęciowych- miękkie, złote światło, piękno przyrody plus prawdziwe emocje- ta mieszanka sprawi, że Wasze wspomnienia uchwycone w moim obiektywie będą niepowtarzalne.

Fotografie zrobione podczas rodzinnego spaceru mają w sobie coś naprawdę wyjątkowego! Ciepło zachodzącego słońca, przyroda, barwa nieba i wszechobecna zieleń!

Co zyskujecie?

Czas dla siebie , wspomnienia uchwycone w moim obiektywie, wysokiej jakości produkt w wersji elektronicznej i drukowanej w pięknym etui. 

Gdzie wykonuję sesje rodzinne?

W studio i poza nim. Na łąkach, w lasach, na Starym Mieście w Lublinie, Ogrodzie Botanicznym, Muzeum Wsi Lubelskiej, nad rzeką, w miejskich parkach – wszędzie tam, gdzie nogi nas poniosą.

Jak przygotować się do sesji?

Najważniejszy jest uśmiech, luźna, wygodna odzież, lekki makijaż. Jeśli na sesję wybierasz się z dziećmi- warto zabrać ze sobą wodę i przekąski. Istotne jest aby Wasza garderoba była w miarę spójna kolory stycznie.

Cennik

Sesja plener Basic 500 zł 12 kadrów
Sesja plener Premium 800 zł 20 kadrów

Cena zawiera:

  • przygotowanie fotografa do sesji
  • praca w plenerze (cena nie uwzględnia wejściówek do parków, ogrodów i innych miejsc)
  • doświadczenie i wiedza zdobyta podczas kursów i szkoleń, potwierdzona certyfikatami
  • wybrana ilość wydruków 15×21 na wysokiej klasie papierze fotograficznym
  • autorska obróbka graficzna/ retusz zdjęć
  • opakowanie na zdjęcia
  • praca na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym
  • 2-4 stylizacje
    * możliwość dokupienia dodatkowych ujęć 50 zł/szt.

Udział w sesji jest równoznaczny z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminu sesji.